Barbara Kurdej-Szatan leczy się… prądem

Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joasia Chodakowska z „M jak miłość”, od dwóch lat walczy z boreliozą. Aktorka wierzy, że już wkrótce uda się jej pokonać paskudną chorobę. – Powrót do całkowitego zdrowiato mój najważniejszy plan na najbliższe miesiące – mówi.

Barbara Kurdej-Szatan nie kryje, że gdyby dwa lata temu nie zachorowała na boreliozę, jej córka nie byłaby dziś jedynaczką. Aktorka i jej mąż planowali powiększenie rodziny, ale – niestety – musieli realizację tych planów odłożyć…

– Kobiety dotknięte chorobą odkleszczową nie powinny zachodzić w ciążę – powiedziała niedawno w wywiadzie i dodała, że wciąż jednak marzy o drugim dziecku.

– Wierzę, że to się spełni! Ale najpierw muszę się wyleczyć – mówi Barbara Kurdej-Szatan.

Odtwórczyni roli Joasi Chodakowskiej w „M jak miłość” ma już za sobą leczenie antybiotykami i… ozonem, czyli odmianą tlenu posiadającą silne właściwości aseptyczne i toksyczne.

– Antybiotyki osłabiły mój żołądek, a kuracja ozonowa uszkadzała mi żyły, więc z niej zrezygnowałam – wyznała w rozmowie z jednym z magazynów.

 

Aktorka przeszła na specjalną dietę – wykluczyła ze swego menu nabiał, cukier i białą mąkę. Twierdzi, że zmiana diety świetnie wpłynęła na jej samopoczucie.

– Czuję się rewelacyjnie, ale sama dieta nie wystarczy, by pokonać boreliozę – mówi.

Jak informuje tygodnik „Świat i Ludzie” Barbara Kurdej-Szatan odkryła niedawno, że istnieje ponoć bardzo skuteczna, choć nowatorska i niekonwencjonalna, metoda walki z chorobą, z którą ona mierzy się już od dwóch lat. Aktorka poddała się leczeniu… prądem!

– Na efekty trzeba poczekać trzy miesiące, ale wierzę, że to nie jest stracony czas. Z tą chorobą można wygrać! – twierdzi.

– W mojej rodzinie są przypadki wyleczonej boreliozy, bliscy nie mają żadnych objawów, co daje mi nadzieję – powiedziała ostatnio Barbara Kurdej-Szatan.

 

Zadzwoń do nas od poniedziałku do piątku
Od 8 do 18
Cykl rozwojowy tasiemca psiego

Cykl rozwojowy Fasciolopsozy

Cykl rozwojowy lamblii